Hotel Radium Palace Jáchymov

.Lázeňský hotel RADIUM PALACE se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perlový náhrdelník. Budova Radium Palace byla vystavěna v roce 1912 na popud Vídeňské akciové společnosti, v jejímž čele stál hrabě Arnošt Tarrouca, na místě původního hostince. Ve své době byl Radium Palace jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě. Vysokou úroveň si lázeňský hotel snaží udržet do dnes.


Hotel RADIUM PALACE disponuje celkem 160 stylovými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji, které jsou rozděleny do 5 kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I.A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře jsou klimatizované (kategorie Juniorsuite). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem a telefonem. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.


V našich 4 hotelových restaurací / Francouzská, Mramorová, Zrcadlová, Malá / podáváme pokrmy jak domácí, tak i zahraniční kuchyně. Snídaně jsou podávány formou bufetu. K obědu je k dispozici studený raut a výběr z 6 teplých pokrmů, z toho 2 dietní jídla a 1 vegetariánské. K večeři nabízíme studený raut a výběr z 6 teplých pokrmů, z toho 1 dietní a 1 vegetariánské jídlo. Všechna teplá jídla jsou servírovaná obsluhou. V Modré restauraci, která náleží kategorii Apartmán a Superior Plus, servírujeme pokrmy ? la carte.


Hlavní nabídkou jsou kvalitní léčebné programy, vybrat si můžete i z doplňkových relaxačních a wellness pobytů. Procedury a cenově výhodné balíčky je možné dokoupit na wellness recepci dle volných kapacit. Procedury jsou dostupné i tělesně postiženým. Poskytujeme nepřetržitou zdravotnickou službu.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-radiumpalace@toprague.cz
Adresa: T. G. Masaryka 413 Jáchymov


Hodnotový voucher Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Radium Palace Jáchymov věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Radium Palace Jáchymov se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


+ Hodnotový dárkový voucher

Hodnotový voucher

volnost příjemce při výběru
termínu i služeb
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Romantika pro dva

délka pobytu: 3 dny
od 4320 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Lázeňské minimum

délka pobytu: 3 dny
od 4460 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

+ Darkový voucher

Lázeňský relax

délka pobytu: 4 dny
od 6570 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Více balíčků ...

:

Kalkulace pobytu bez balíčku:

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj I.A3020 Kč

Celkem za pobyt:

3020 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně bufetové snídaně. Volný vstup do rehabilitačního bazénu, Kneippův chodník, Whirlpool, parní sauna, suchá sauna, infrasauna, župan, úschovna kol a lyží. Cena nezahrnuje lázeňský poplatek.

Příplatek za polopenzi činí 270 CZK/osoba/noc.
Příplatek za plnou penzi činí 540 CZK/osobu/noc.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist